سه ساله که از پیش من رفتی و با تیک و تاک ثانیه وارد چهارمین سال میشی  . 

من هر سال که محرم و صفر نزدیک میشه بیشتر از قبل دلم برات تنگ میشه .یاد  بچگی هام می افتم ،وقتی گریه می کردم تو ارومم می کردی . نازم می کردی ،بغلم می کردی تا غصه ها یادم بره. ماشین سواری و ویراژ دادن و لایی کشیدن با تو یاد گرفتم . در تمام شیطنت های نوجوانی کنارم بودی . هم دوستم بودی و هم برادر بزرگترم . هم دعوام کردی و هم راهنمایی . هم با من خندیدی و هم غصه خوردی . هم تجربه کردیم و هم شکست خوردیم.    یاد اون روزایی می افتم که با هم تبادل انرژی داشتیم.  وقتی بهت  انرژی می دادم ،  بغلت می کردم و با عشق بهت انرژی می دادم . با خنده می گفتی وای جنس انرژیت چیه که هر بار بهم انرژی می دی . تمام بدنم بی حس میشه . حالا چطوری  به چه زبونی بگم که جات خالیه . خیلی،خیلی زیاد . چطوری بگم که خلا نبودنت را هر روز بیشتر از قبل حس می‌کنم. 

اگه بدونی چقدر دلم برای بغل کردنت تنگ شده.  . برای اینکه دستت رو بگیرم با هم قدم بزنیم . با هم حرف بزنیم.  دلم برای شنیدن صدات تنگ شده .از تو چه پنهون که حالم خیلی خرابه .  اینقدر که گفتن نداره .

همیشه می گفتی خدایا وقتی می خوای ادم ببری با یه اخ   گفتن ساده  ببر.  دیدی خدا هم حرفتو گوش کرد .
تو با یه آخ ساده رفتی اما من هر بار می‌سوزم. هر بار بیشتر از قبل .
هرشب  برات فاتحه می خونم . اما از دلتنگیم چیزی کم نمی کنه . یه وقتایی که مثل امشب دلتنگی فشار میاره برای تو می نویسم . هرچقدر از تو بنویسم یا برای تو بنویسم دلتنگیم سبک نمیشه .
دیشب خواب دیدم که دارم  برای دلتنگی تو گریه می کنم . یهو کسی اومد پیشم و بهم گفت . یه کمی صبور باشی تو هم می ری پیشش. یه دستی به سرم کشید و گریه هام بند اومد .
 بعدش تو رو دیدم با همه وجودم ّبغلت کردم قربون صدقه ات می  رفتم.  . اینقدر ازم دور شدی که دستم  کوتاه شده . اما می دونم هنوز هم مثل اون موقع هر وقت غصه بخورم تو هم با من غصه می خوری .
وقتی ناراحتم  یا غمگینم تو رو تو خواب میبینم که با گریه های من گریه می کنی .
چرا اینقدر خوب بودی  که من نتونم هیچ کسی جایگزین تو کنم . اخه من با رفتنت یک نفر را از دست ندادم . حالا دلتنگ کدوم بشم  .خودت بگو  دلتنگ چند نفر بشم . .اصلا موقع رفتنت به من فکر کردی ؟  .جای خالیت خیلی عمیقه .
هنوز هم مثل اون موقع نیاز دارم که باشی با خیال راحت بدون هیچ نگرانی باهات حرف بزنم. 
هنوز هم مثل همیشه دوستت دارم .
هنوز هم مثل اون موقع دلم می خواد سرم روی سینه ات باشه  می دونی دلم برای شنیدن صدای قلبت تنگ شده .
اگه هنوز هم مثل اون موقع منو حس می کنی  ،عذرخواهی  می کنم که غمگینت کردم . بمونه  به حساب اینکه دلتنگی فشاراورده .

مثل همیشه دوستت دارم . اما خدای اسمون ها تو رو بیشتر از من دوست داشت .برای همین تو رو برد پیش خودش .
عکستو دیدم دلتگیم بیشتر شد . حالا به جای تو عکستو می بوسم.  و باز هم می بوسم .
تو رو به خود خدای آسمون ها سپردم. 

کردی ,انرژی ,دلتنگی ,اینقدر ,حالا ,میشه ,دوستت دارم ,همیشه دوستت ,برای شنیدن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود برای شما جمعیت رهروان ولایت عکاسی صنعتی برج خنک کننده - قیمت انواع برج خنک کننده ارزان سرا فروشگاه کورش سلامت